ecommerce

O Market.pl

Czym jest serwis market.pl?

Market.pl to serwis gromadzący oferty najlepszych polskich sklepów internetowych. Przy współpracy z  ekspertami nasz zespół wybiera z setek tysięcy ofert wyróżniające się jakością bądź ceną. Oferty pokazujemy użytkownikom jako tematyczne kolekcje zakupowe. Na naszym serwisie użytkownik ma możliwość zapoznania się ze wyselekcjonowaną ofertą najlepszych sklepów internetowych. Zakup produktu użytkownik dokonuje w sklepie, przechodząc z market.pl.

Dlaczego warto korzystać z serwisu?

Każdy z nas wie jak żmudny może być proces wyboru właściwych produktów i każdy z nas chciałby za rozsądną cenę dostać maksimum jakości. Dlatego nasz zespół ekspertów wykonuje ta pracę za Ciebie rekomendując najlepsze produkty i tworząc niepowtarzalne kolekcje.

Jak mogę skorzystać z serwisu?

Korzystać z serwisu można na komputerach oraz na urządzeniach mobilnych. Rekomendowane przez nas produkty zgrupowane są w kolekcjach. Całość oferty współpracujacych z nami sklepów internetowych można przeglądać korzystając z drzewa kategorii, filtrów, a także wyszukiwarki.

Skąd pochodzą produkty dostępne na serwisie?
Produkty na serwisie market.pl pochodzą z oferty współpracujacych z nami sklepów internetowych oraz producentów.

Jak się z nami skontaktować?

Napisz do nas na adres: kontakt@market.pl, w godzinach pracy można też skorzystać z chata on line, dostępnego w prawym dolnym rogu serwisu.

'